sobota, 12 kwietnia 2014

Weekend

Witajcie Miśki! ;c

Dziś już mamy sobotę, drugi dzień weekendu, jutro niedziela i znowu do szkoły... Sobota .. Niby dzień wolny od szkoły, można dłużej pospać, poleniuchować, uciec od tej codziennej rutyny. Jednakże, jeśli jest wolne od szkoły nie oznacza, że ona znikła. Mi prawie w każdy weekend większość czasu i tak zajmuje nauka. I tak jest również dzisiaj. W tej właśnie chwili powinnam uczyć się na prace klasową z niemieckiego i kartkówkę z biologii, ale postanowiłam zrobić sobie przerwę, aby do Was zawitać. Prawdę mówiąc mam już tego wszystkiego dość. Chciałabym, aby już były wakacje (a kto by tego nie
 chciał?). Na szczęście w środę idziemy ostatni dzień do szkoły, a potem mamy święta wielkanocne i długo oczekiwane wolne od szkoły. Tydzień później są egzaminy gimnazjalne, wiec kolejny tydzień wolnego (ostatni raz, w przyszłym roku to ja będę główkować nad zadaniami). Potem mamy weekend majowy, czas na kolejny wypoczynek. Ja w tym czasie mam wyjazd do Szwecji ze szkoły, będziemy płynąć promem przez Bałtyk do wybrzeży Szwecji-na pewno zdjęcia i relacja rejsu będą zawarte w osobnym poście. W maju zaczną się wszystkie poprawy i pytania "Co mogę zrobić, aby mieć wyższej ocenę?"-Czyli koszmar każdego ucznia. 

Pomiędzy nauką, chórem a obowiązkami domowymi próbuję znajdować czas na czytanie książki, którą niedawno zaczęłam. Pragnę skończyć ją w ten weekend. Mam nadzieję, że mi się uda. 


W czwartek jadę do dermatologa, gdyż mój trądzik, który jakiś czas temu się ze mną pożegnał postanowił odwiedzić mnie na nowo i zostać na dłużej. Mam nadzieje, że dostanę jakieś dobre leki, bo moja skóra twarzy nie nie wygląda najlepiej. 


Mam pomysły na kilka następnych postów, więc postaram się je zrealizować jak najszybciej i się nimi z Wami podzielić :) Niebawem zamierzam dodać pierwsze DIY! A w między czasie zabiorę się za design bloga. Wyczekujcie i bądźcie gotowi!
Bardzo się z Wami stęskniłam, więc musiałam wejść i poklepać w klawiaturę jakieś słowa trzy po trzy, aby nie oszaleć z tej tęsknoty <3

1 komentarz:

  1. super
    obserwuję :)
    liczę na rewanż tu http://blackleopard-official.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

~ Dziękuję, za każdy komentarz, one motywują mnie do blogowania ♥
~ NIE BAWIĘ W OBS ZA OBS!
~ Jeżeli blog Ci się podoba, to zaobserwuj ♥
~ Wszystkiego rodzaju hejty, będą usuwane

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga :)